Chwile wytchnienia

STREFA RELAKSU

Masaże
Masaże
Strefa Relaksu
Masaże

Dolega Ci ból mięśni i stawów, zmęczenie, a może po prostu chcesz się zrelaksować? Zapraszamy do gabinetu masażu w Hotelu Festival, w którym odpocznie zarówno Twoje ciało, jak i umysł.

Wybierz rodzaj masażu, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i zarezerwuj termin pod numerem +48 77 427 55 55.

Basen
Basen
Serdecznie zapraszamy na basen!
Basen

Karnety na basen... 10 WEJŚĆ (BEZ LIMITU CZASOWEGO) ZA JEDYNE 250 zł. Zapraszamy do zakupu atrakcyjnych cenowo karnetów do hotelowego Centrum Rekreacji (basen oraz sauna). Szczegóły w recepcji hotelu tel. 77 427 55 55.
Hotel Festival jako jedyny hotel w Opolu posiada podgrzewany basen oraz saunę. To idealne miejsce na zregenerowanie się po ciężkim dniu pracy czy długiej podróży. Za dodatkową opłatą możesz również skorzystać z zajęć aqua aerobiku.

Sauna i salka fitness
Sauna i salka fitness
Wypoczynek i regeneracja
Sauna i salka fitness

Dla osób, które lubią aktywny odpoczynek polecamy salkę fitness, w której wzmocnisz ciało. Do Twojej dyspozycji oddajemy także suchą saunę, dzięki której zregenerujesz mięśnie, obniżysz poziom stresu i poprawisz jakość snu.

Pozwól sobie na moment przyjemności w Hotelu Festival! A tych niewątpliwie dostarczy Ci nasza Strefa Relaksu. Znajdziesz w niej chwile wytchnienia, a także zregenerujesz zarówno ciało, jak i umysł. To doskonały sposób, by nieco zwolnić tempo i odprężyć się po długim dniu.

Nasze Obiekty
Warto odwiedzić